Skip to main content

O nas


Poznaj nas bliżej

Co nas wyróżnia

Jesteśmy przodującą firmą w zakresie opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych, oferując szeroki asortyment produktów standardowych, jak również posiadamy możliwość dekorowania opakowań we własnym zakresie, umożliwiając swoim klientom personalizację wybranych przez nich produktów.

Oprócz opakowań oferujemy Państwu nasze unikalne, wyselekcjonowane francuskie kompozycje zapachowe, które znajdują szerokie zastosowanie w branży kosmetycznej, perfumeryjnej, chemii gospodarczej ale również usługowej czy aromamarketingu.

Naszymi atutami są: wszechstronność i różnorodność opakowań, elastyczność w kwestii minimalnych ilości oraz krótki czas realizacji.

NASZE GŁÓWNE CELE

Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom opakowań w założonych ilościach w możliwie najkrótszym czasie, wykazując jednocześnie bardzo dużą elastyczność umożliwiając nam realizację zamówień z bardzo niskimi minimalnymi ilościami, w konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości

historia firmy • 2003

 • 2004

 • 2016

 • 2023

 • 2024
  • Pierwszy katalog produktów

   wrzesień

   Prezentujemy naszą nową ofertę, a wraz z nią wprowadzamy pierwszy katalog pełen inspirujących produktów.

   Wierzymy, że razem z nami odkryjesz świat możliwości dla swojej marki.

  • Nawiązanie współpracy z Eurovetrocap

   wrzesień

   Początek działalności Lucad to efekt nawiązania współpracy z renomowaną włoską firmą Eurovetrocap, której historia zaczyna się już w latach czterdziestych XX wieku. Obecnie Eurovetrocap zajmuje jedną z wiodących pozycji wśród firm specjalizujących się w produkcji opakowań dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Poprzez swój stały rozwój Eurovetrocap zwiększa swoją globalną obecność na różnych rynkach otwierając zagraniczne oddziały i nawiązując współpracę z przedstawicielami. Dziś z dumą możemy poinformować, że zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Eurovetrocap w Polsce.

  • Rozpoczęcie działalności

   wrzesień

   Z radością ogłaszamy rozpoczęcie fascynującej podróży w świecie biznesu! Nasza firma właśnie rozpoczyna działalność. To dla nas wyjątkowy moment. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowości do pracy. Naszym celem jest dostarczanie unikalnych produktów i budowanie relacji z naszymi klientami. Wierzymy, że każdy nowy dzień to nowa szansa na rozwój i sukces.

   • Francuskie kompozycje zapachowe w ofercie Lucad

    marzec

    Wprowadzamy do naszej ekskluzywnej oferty produktowej francuskie kompozycje zapachowe.

    W naszej firmie kierujemy się pasją do perfum i zaawansowaną sztuką komponowania, oferując naszym klientom wyselekcjonowane, najwyższej jakości kompozycje zapachowe. Każda nasza kompozycja to efekt precyzyjnego procesu, opartego na dogłębnej wiedzy i doświadczeniu naszych perfumiarzy.

    • Opakowania do kosmetyki kolorowej

     styczeń

     Nawiązanie współpracy z Euromakeup zaowocowało rozszerzeniem oferty produktowej Lucad o opakowania do kosmetyki kolorowej, zgodne z najnowszymi trendami. Wśród nich: mascary, eyelinery, pomadki i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę w zakładce kosmetyka kolorowa.

    • Nawiązanie współpracy z Euromakeup

     styczeń

     Euromakeup to firma założona w 2016 roku, będąca częścią grupy Eurovetrocap. Firma ta stworzona została z myślą o produkcji i sprzedaży opakowań dedykowanych światu makijażu.

     • Kongres Branży Kosmetycznej

      listopad

      Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego to coroczne, międzynarodowe spotkanie branży kosmetycznej. Uczestnictwo w kongresie to doskonała okazja do przedstawienia oferty produktowej, zaprezentowania nowinek branżowych, dyskusji, wymiany doświadczeń a także integracji.

      Kongres skierowany jest między innymi do dostawców opakowań oraz rozwiązań stosowanych w branży kosmetycznej.  

      Nie mogło nas tam zabraknąć. Już teraz zapraszamy na nasze stoisko podczas kongresu w 2024 roku.

     • PCI – Pharma & Cosmetic Industry Days

      czerwiec

      PCI Days to wydarzenie, które każdego roku potwierdza swoją pozycję jako ważne spotkanie branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Koncentrując się na najnowszych trendach, badaniach i rozwoju w dziedzinach kosmetologii i farmacji, PCI Days oferuje uczestnikom nie tylko szansę na zapoznanie się z najbardziej aktualnymi i przełomowymi treściami, ale również otwiera przed nimi niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.

      Jako dostawca dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego aktywnie uczestniczymy w targach prezentując naszą szeroką ofertę produktową. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję z naszym udziałem w 2024 roku.

     • Nowa siedziba firmy

      styczeń

      Z dumą ogłaszamy, że nasza firma przeniosła swoją siedzibę w nowe, nowoczesne miejsce, co stanowi znaczący krok w stronę dynamicznego rozwoju. Nowa lokalizacja to nie tylko wygodne miejsce do pracy, ale również inspirujące otoczenie dla naszego zespołu, sprzyjające tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że nowa przestrzeń umożliwi nam jeszcze skuteczniejsze spełnianie oczekiwań naszych klientów. Mimo zmiany siedziby, nasze cele pozostają niezmienne, a nowa lokalizacja stanowi kolejny ważny etap w dostarczaniu jeszcze lepszych rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych.

      Razem kształtujemy przyszłość naszej firmy.

      • PCI Days 2024

       lipiec

       PCI Days to wydarzenie, które każdego roku potwierdza swoją pozycję jako ważne spotkanie branży kosmetycznej i farmaceutycznej.  

       Jako dostawca dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego aktywnie uczestniczymy w targach prezentując nasze najnowsze produkty, które spotkają się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.

       Cieszymy się z możliwości, jakie dają nam targi, i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w 2025 roku, na którą już gorąco zapraszamy, 11-13 czerwca 2025 roku.

      • Cosmopack Bolonia 2024

       marzec

       Cosmopack to wiodące międzynarodowe wydarzenie w pełni dedykowane całemu łańcuchowi dostaw dla branży kosmetycznej, w tym opakowaniom. Idealne miejsce do promocji innowacji oraz wyznaczania trendów w branży.

       Jako wyłączny przedstawiciel firmy Eurovetrocap w Polsce Lucad bierze udział w tym wydarzeniu od ponad 20 lat.

       Już teraz serdecznie zapraszamy  do spotkania z nami na stoisku Eurovetrocap w kolejnej edycji, która odbędzie się 20-22.03.2025 r.

      Katalogi


      Eurovetrocap

      2024

      Euromakeup

      2024

      Zero In-Pack

      2023

      Dowiedz się więcej

      Nowości, innowacje, najświeższe wydarzenia….