Skip to main content

Dropper Parigi

Monomateriałowy, zaprojektowany z myślą o recyklingu. Dropper w całości wykonany jest z polipropylenu, składa się z trzech części: półprzezroczystej pipety do precyzyjnej aplikacji, okrągłego, szerokiego kołnierza (32 mm) zapewniającego wygodny chwyt i przyjemne satynowe wykończenie oraz miękkiego i lekko wypukłego przycisku ułatwiającego łatwe dozowanie i stosowanie preparatu.

Dropper Parigi przeznaczony jest do stosowania ze szklanymi butelkami Make Up 15 i 30 ml, tworząc elegancki i prosty zestaw.

Wersje standardowe dostępne są w kolorze białym i czarnym, z półprzezroczystą pipetą.

Aby zapewnić bardziej zrównoważone podejście, w czarnej wersji zastosowano kołnierz wykonany w 30% z PP pochodzącego z recyklingu z domieszką wolną od sadzy węglowej, ułatwiającą detekcję promieniami podczerwonymi podczas sortowania tworzyw sztucznych.

Oprócz wersji standardowych dropper można spersonalizować za pomocą nieskończonych kombinacji kolorystycznych kołnierza, pipety i przycisku, idealnie pasujących do tożsamości estetycznej marki.

Zalety

  • monomateriałowy
  • nadaje się do recyklingu
  • innowacyjny projekt

Nowy dropper Parigi symbolizuje idealne połączenie designu, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju, zgodnie z potrzebami rynku.
Parigi